krāna pagarinātājs

Cena no
Atrastas: 49 preces 8 veikalos
Cena no 4.00 līdz 20.00
Cena no
LabiAizvērt

Silikona krāna pagarinātājs, 1 gab., Rožinė

Santehnikas savienojumi, ventiļi
Silikona  krāna pagarinātājs, 1 gab., Rožinė
Noliktavā: 50
* 220.lv PLUS cena
Parastā cena 8.99€
3.99 *

Grozāms krāna pagarinātājs, 2 gab.

Santehnikas savienojumi, ventiļi
Grozāms  krāna pagarinātājs, 2 gab.
Noliktavā: 49
* 220.lv PLUS cena
Parastā cena 18.99€
13.49 *

Grozāms universāls krāna pagarinātājs

Piederumi virtuves izlietnēm un jaucējkrāniem
Grozāms universāls krāna pagarinātājs
Noliktavā: 50
* 220.lv PLUS cena
Parastā cena 17.11€
15.99 *
1
1 - 49 , kopā: 49  (1 lapas)
Apmeklētāji, kuri meklēja krāna pagarinātājs, meklēja arī:
audi mmi 2gfoto frames 40x60krafta maisikāpņu margas stabsdws520ktrnike backpack elemental