Par KurPirkt.lv

KurPirkt.lv ir Latvijā viens no lielākajiem interneta veikalu preču meklētājiem, kurš savu darbību uzsāka 2007. gada nogalē. Sistēmā ir iespējams atrast vairāk nekā 12.5 miljonus preču no vairāk nekā 1200 Latvijas interneta veikaliem. Sistēmas galvenais uzdevums ir palīdzēt pircējiem atrast kur var nopirkt viņu interesējošo preci, kā arī salīdzināt šo preču cenas dažādos interneta veikalos.

Kurpirkt.lv meklēšana

Meklēšanas sadaļā iespējams meklēt pēc preces nosaukuma, nosaukuma daļas, preču kategorijas vai arī preču pazīmēm.
Meklēšana pēc preces nosaukuma:
 • Apple iPhone xs
 • Huawei P30 pro
 • Samsung galaxy S10

  Meklēšana pēc preču kategorijas vai pazīmēm:
 • Videoreģistrators
 • Benzīna zāles pļāvēji
 • Dārza nojumes
 • Kurpirkt.lv sadaļa Katalogs

  Kataloga sadaļā ir apkopotas populārākās preces dažādas kategorijās. Katalogā ir iekļautas tikai tās preces, kuras iespējams iegādāties vairākos dažādos interneta veikalos. Tās preces, kuras nav iekļautas katalogā ir iespējams atrast izmantojot meklēšanu.

  Kurpirkt.lv sadaļa TOPS

  TOPĀ ir redzami meklētākie atslēgas vārdi, ko lietotāji ir meklējuši kurpirkt.lv, kā arī šie atslēgas vārdi ir sadalīti pēc to kategorijām. Sākotnējā logā ir redzams katras kategorijas TOP 5, taču paverot to vaļā var apskatīt TOP 50 meklējumus katrā kategorijā. Tas ļauj lietotājiem ērti aplūkot šobrīd aktuālās preces, kuras interesē citus Kurpirkt.lv apmeklētājus.

  Kurpirkt.lv sadaļa Interneta veikali

  Interneta veikalu sadaļā ir apkopojums par gandrīz visiem Latvijas interneta veikaliem, tajā skaitā arī tiem, kuri ir beiguši pastāvēt.

  Kurpirkt.lv kontakti un rekvizīti

  SIA "Melons"
  Reģ.Nr.: 40003879612
  PVN: LV40003879612
  Tālrunis: +371 26533032
  e-pasts: