Redevice.eu

Veikals beidzis pastāvēt
Kontaktinformācija
Telefons:20608888
Biroja adrese:Barona iela 83, Rīga, Latvija, LV-1001
Skatīt precīzāk:https://redevice.eu/pages/contact-u...
Informācija par uzņēmumu
Nosaukums:SIA "Redevice"
Reģ.Nr.:40203265732
Informācija par piegādi
Skatīt precīzāk:https://redevice.eu/pages/shipping?...

Veikala Redevice.eu populāras preces

Atsauksmes par veikalu Redevice.eu


2021-12-08  Armands N
Pirms gada iegādājos iPhone 8 savai otrai pusītei uz dzimšanas dienu. Ņēmām A klases telefonu uz nomaksu, klientu apkalpošanas serviss pirms gada bija izcils, paskaidroja visu gan par noslēgto līgumu, gan par piegādi. Telefons tiek lietots jau gadu un es domāju tas izturēs vēl ilgu laiku (lai gan tas jau atkarīgs vairāk no ražotāja un kā pats klients to izmanto). Uzmanību ir jāpievērš kvalitātes klasēm, nevienmēr būs nelietots telefons kuru vēlies. Šogad uz Ziemassvētkiem ieteicu iegādāties iPhone telefonus caur šo pārdevēju manam tēvam. Telefons atnāca ļoti laicīgi, interneta mājaslapa manuprāt ir labi pārskatāma un cenas priekš mazlietotiem telefoniem ir ļoti pievilcīgas - praktiski jauns telefons gandrīz par puscenu. Iesaku visiem, kam interesē iPhone vai arī vēlētos pāriet no Android un pamēģināt iPhone telefonus. Ceru, ka uzņēmums turpinās iet uz augšu un neaizmirsīs viņu vērtības, kas padara viņus par tik labiem - izcils un pretīmnākošs klientu serviss un pievilcīgi zema

2021-11-26  Guntars Andrejevs
Cena, kvalitāte un operativitāte bija super.

2021-09-08  Tālis
Biju nolēmis pāriet no Samsung uz Iphone. Operatoru piedāvājumi bija ļoti dārgi. Nolēmu meklēt mazlietotu telefonu. Mana izvēle krita uz šo veikalu Redevice.eu, jo lapa bija labi pārskatāma un plašs sortiments. Preci saņēmu ļoti ātri un ar klientu apkalpošanas kvalitāti esmu apmierināts. Iesaku arī pārējiem!

2021-01-12  Nils
Pasūtīju iPhone 11 Pro (B klasi). Telefons ieradās mazāk kā nedēļas laikā, apmaksu veicu īsi pirms telefona saņemšanas. Telefonu saņēmu lieliskā stāvoklī, ar 100% battery life, kas ir neticami, bet fakts. Iepakojumā iekļauts stikliņš un lādētājs. reDevice ir fantastiska alternatīva jaunas iekārtas iegādei.

2021-01-11  Imants
Laipna un ļoti pretimnākoša klientu apkalpošana! Šajā veikalā pasūtīju iPhone SE 2020. Vēlējos iegādāties priekš dāvanas mazlietotu iPhone, kurš izskatītos, kā jauns. No sākuma man tika piegādāts iPhone SE, kura kvalitāte neatbilda maniem kritērijiem - nebija Kā jauns (A+). Tāpēc iesaku, visiem, kas iegādāsies iPhone šajā veikalā, sekot konkrētā viedtālruņa kvalitātes marķējumam. Piezvanīju un paskaidroju, ka man ir vajadzīgs tālrunis ar kvalitāti - Kā jauns (A+), jo nevēlos dāvināt viedtālruni ar nedaudz saskrāpētu ekrānu. Veikala darbinieks ļoti laipni, ātri un saprotoši atrisnāja radušos problēmu. Dažu dienu laikā saņēmu iPhone SE 2020 ar kvalitāti Kā jauns (A+) Esmu apmierināts ar pirkumu. Komplektā līdzi nāca lādēšanas vads un ekrāna aizsargstikls. Komplekta nav lādētāja un austiņu, bet tas ir pieņemami, jo šis ir lietoto viedtālruņu veikals.

2021-01-08  Tatjana
Lielisks serviss, ātra piegāde, prece pilnīgi atbilst aprakstam. Noteikti iesaku un pati atgriezīšos ja vēlreiz vajadzēs.

2021-01-08  Rudolfs S
Ļoti labā stadija nopirku iPhone 11 Pro, gandrīz kā jaunu. Cena arī laba, bet vienīgi žēl, ka bez kastītes. Viss pārējais ideāli, kontaktēties arī ļoti viegli.

2021-01-08  Kristiāna
Lieliska sadarbība, atsaucīgi darbinieki! Noteikti iesaku!

2021-01-08  Valters
Mazliet bija jāuzgaida, bet visādi citādi viss gludi. Serviss labs un telefons kā jauns.

2021-01-08  Kristīne
Telefons ļoti labā stāvoklī, viss kā tika aprakstīts. Piegāde arī ļoti ātra. Ieteikums pārdevējiem, censties mājaslapā pie telefonu aprakstiem pievienot baterijas kapacitāti, kas mūsdienās daudziem ir svarīga.

2021-01-08  Sandra
Godīgs, tsaucīgs veikals, kvalitatīva prece!

2021-01-07  Darens Valge
Piegāde tikta veikta ātrāk nekā sākumā solīts. Telefons tika piegādāts izcilā kvalitātē, kā arī komunikācija bija ātra un saprotama.

2021-01-07  Kaspars Simanovičs
Laipna apkalpošana! Ātra piegāde!

2021-01-07  Laura Pētersone
Labs serviss, prece atbilst aprakstam, gandarīta sadarboties. Nākamo telefonu arī pirkšu šeit

2020-11-19  Annemarija.Lormane
Pārskatāma lapa,laipns un atsaucīgs personāls saziņai.Ātra piegāde.