SportaSistemas.lv

Veikals beidzis pastāvēt
Kontaktinformācija
Telefons:27118655
Biroja adrese:Hospitāļu iela 23, Rīga, Latvija
Skatīt precīzāk:https://www.sportasistemas.lv/lv/co...
Informācija par uzņēmumu
Nosaukums:SIA "Metausta"
Reģ.Nr.:40103955787
Informācija par piegādi
Piegāde no:3.00 €
Skatīt precīzāk:https://www.sportasistemas.lv/lv/co...

Veikala SportaSistemas.lv populāras preces

Dažādas preces

no €
0 veikalos
no €
0 veikalos

Atsauksmes par veikalu SportaSistemas.lv


2021-04-08  Aleksandrs
Pasūtījām svaru komplektu - stieni un hanteles uz 50kg marta sākumā. Tā kā pasūtījums ar bezmaksas piegādi virs 100eir - paņēmām vēl svarus kājām un sporta zeķes.Gaidījām veselu mēnesi, uzrakstīja, ka viss ir ok un viss atnāks (bet varbūt pa daļām). Beigās aprīļa sākumā atnāca svari kājām un nekas vairāk - viņi atcēla pasūtījumu! Drausmīgs serviss - pat ienaidniekam neieteiktu!!!!!!!! 0/10

2021-03-31  Pircēja
Mans vērtējums- 0. Ļoti slikta apkalpošana, ļoti slikta komunikācija. Savu preci nesaņēmu, to anulēja, un nevaru sagaidīt arī samaksāto naudu. Darbinieks, ar kuru komunicēju, neko sakarīgu neatbild, liek tikai rakstīt e- pastus, uz kuriem jāgaida atbildes vai vispār neatbild. Neiesaku nevienam šo veikalu.

2020-08-27  Andrejs
VĒRTĒJUMS 0! Veicu pasūtījumu.. paldies saprātam, ka nesamaksāju uzreiz! Gaidīju 2 nedēļas. Vienu dienu pirms piegādes atsūta epastu, ka prece izpārdota un anulē manu pasūtījumu! Tā vienkārši, bez citām iespējām! Bet trakākais, ka mājas lapā vēl arvien pārdodas tā prece, kuru man nevar piegādāt, jo it kā izpārdota. Interesanti, cik ilgi čakarēs cilvēkus, kurā brīdī diez šitās preces būtu iespējams saņemt?!

2020-04-07  Pircejs
sliktā apkalpošana, maldināšanas, prece netika piegādāta