Privātuma politika

KurPirkt.lv respektē Jūsu privātumu un mēs veicam visas nepieciešamās darbības, lai aizsargātu Jūsu personīgo informāciju. Šī privātuma politika apkopo informāciju par to, kādu informāciju KurPirkt.lv ievāc par lapas apmeklētājiem un kā tā tiek izmantota.

Kā KurPirkt.lv uzkrāj un izmanto informāciju par Jums

Tad, kad Jūs pārlūkojat KurPirkt.lv vietni un meklējot tajā dažādas preces, mēs ievācam dažādu informāciju par jūsu darbībām. Tas iekļauj tādu informāciju, kā to, kādas preces Jūs esat aplūkojuši, ko esat meklējuši, no kādas lapas esat atnākuši, cik ilgi esat lapā uzturējušies, kādu pārlūkprogrammu izmantojat, un jūsu IP adresi.
Šī uzkrātā informācija tiek izmantota analīzes un statistikas mērķiem, lai labāk saprastu lapas trūkumus vai nepilnības. Šī informācija tiek izmantota tikai grupētā veidā un netiek analizētas konkrētu lietotāju darbības.

Kas vēl uzkrāj informāciju par Jums

Bez tā, ka KurPirkt.lv uzkrāj informāciju par Jums, arī citi to dara.
To dara reklāmas kompānijas un aģentūras, kuras nodrošina reklāmu attēlošanu KurPirkt.lv vietnē. Tādas kā KNC, Adnet Media, Smartad, Google AdSense un citas.
Lielākoties šī informācija par Jums un Jūsu darbībām tiek uzkrāta uz datora izvietotās sīkdatnēs, jeb Cookies. Izmantojot šīs sīkdatnes reklāmas kompānijas var nodrošināt Jums atbilstošākas reklāmas balstoties uz Jūsu iepriekšējo lapu apmeklējumiem, kā arī citām internetā veiktajām darbībām.
Dažas reklāmas kompānijas, kā piemēram Google AdSense piedāvā iespēju atteikties no tā, ka tiek ievākta informācija par Jums, tādējādi arī reklāmas, kas tiks piedāvātas vairs nebūs saistītas ar jūsu iepriekšējām darbībām internetā. To Jūs varat izdarīt šajā vietnē: www.networkadvertising.org

Izmaiņas privātuma politikā

Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājas lapā www.kurpirkt.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Iespēja sazināties

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar KurPirkt.lv privātuma politiku, vai arī ir kādi citi Jūs interesējoši jautājumi, tad droši rakstiet uz